Автосос Харків

автосос

Вам терміново (на сьогодні) необхідна техдопомога або Автосос Харків БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ із швидкою недорогою подачею автоевакуатора та адекватними тарифами? Пошуковик навів Вас прямо за адресою – міська служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» сьогодні цілодобово готова надати технічну допомогу на дорозі та швидко виконати переміщення автомобіля клієнта на вказану адресу для ремонту чи стоянки.

Цілодобова служба Автосос Харків це оперативна евакуація автомобіля та його пасажирів з будь-якого району міста та області на вказану автовласником адресу або координати. Працюємо для Вас без посередників та пропонуємо низькі ціни за 1 км переміщення авто та подачу спецтранспорту. Вам достатньо зателефонувати на автосос у Харкові й наші співробітники швидко вирішать усі питання щодо доставки автомобіля з точки А в точку Б.

Послуги автосос у Харкові

Основні напрямки де необхідні послуги автосос у Харкові це:

  1. евакуація аварійних машин з вулиць міста;
  2. перевезення несправних машин та мінітехніки;
  3. перевезення спецтехніки по місту та Україні;
  4. доставка нових авто із салонів власникам.

Крім вищезгаданого списку до послуг евакууатора в Харкові входять автоперевезення човнів, мотоциклів, катерів, трайків, будівельної техніки та різноманітних конструкцій типу кіосків та мафів. Якщо у Вас є неординарне завдання з автоперевезень, дзвоніть - ми легко з нею впораємося. Для негабаритних вантажів можливо знадобляться додаткові дозвільні документи від Поліції та її супроводження на маршруті.

Автосос ціна тарифи

На просте питання - скільки коштує автосос чи евакуатор у Харкові немає однозначної відповіді. Кожне автоперевезення це велика кількість технічних нюансів, що прямо впливають на вартість евакуатора. Серед них блокування коліс, несправності коробки передач, блокування кермового механізму, машина знаходиться у бруді чи кюветі та інші моменти. При дзвінку телефон евакуатора в Харкові обов'язково необхідно вказати диспетчеру на наявність подібних технічних моментів.

Наш оператор отримавши від Вас необхідну інформацію та уточнивши наявність документів, відразу назве вартість евакуації автомобіля. Сьогодні мінімальна ціна подачі автовоза від 700 гривень і надалі оплачується клієнтом кілометраж перевезення від 16 грн. за 1 км. Всі технічні проблеми, що впливають на складність послуги та організації переміщення машини, оплачуються за окремими тарифами, про які оператор обов'язково попередить Вас.

евакуатор

Як викликати автосос

Для цього достатньо одного дзвінка. Просто зателефонуйте оператору та опишіть проблемну ситуацію. Оператор уточнить деталі та негайно відправить Avtosos найближчий евакуатор у Харкові чи на трасах області до Вас для автоперевезення машини чи техніки. Час його подання залежить лише від трафіку у конкретному районі та в середньому становить від 10 до 30 хвилин. Ми не змушуємо себе довго чекати, що особливо важливо морозною зимою та спекотним літом.

Довіряйте транспортування автомобіля виключно професіоналам служби автососу. ТЕЛЕФОНУЙТЕ та замовляйте автосос у Харкові недорого у нас.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить