Евакуатор Олексіївка

эвакуатор алексеевка харьков Міська служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» спеціалізується сьогодні на наданні всім охочим професійних послуг з оперативної евакуації автомобілів інших транспортних засобів. Часто сьогодні виникають несправності, які не дозволяють авто надалі продовжувати власний рух.

У цьому випадку слід набрати контактний номер нашої диспетчерської компанії. Ми обіцяємо, що протягом часу до 30 хвилин до вас прибуде евакуатор Олексіївка (Шевченківський (Дзержинський) район) незалежно від того, де знаходиться ваш сталевий кінь на Олексіївці.

Автовласники знають, що Олексіївка це один із найважливіших районів Харкова, де проходить відразу кілька завантажених магістралей. Зважаючи на такий насичений трафік постійно зростає ймовірність учасників руху потрапити в ДТП. Якщо ваша машина потрапила в неприємну історію дорогою, то найкращим рішенням стане виклик нашої служби евакуації, яка має цілодобовий режим надання техдопомоги або Автосос.

До замовника відразу буде направлено найближчий евакуатор від станцій метро Олексіївська, Перемога, оскільки насичений дорожній рух несе в собі постійну загрозу автотранспортного засобу. Вся спеціалізована техніка обладнана зсувною платформою або електричною лебідкою - це дозволяє впоратися із найскладнішим завданням перевезення автотранспорту.

Цілодобові послуги евакуатора

Якщо вам потрібно дешевий евакуатор - звертайтеся до нас - ми оперативно вирішимо проблему, пов'язану з евакуацією автотранспорту. Переваги організації – це оперативність, якісний підхід до своєї справи. Цілодобовий 7/24 режим дозволяє надавати спеціалізовані послуги клієнтам, які потрапили у скрутну ситуацію на вулиці у будь-який час, незалежно від сезону.

Ви можете бути впевнені, що звернувшись до нас, гарантовано отримаєте професійну допомогу. Щоб викликати евакуатор Олексіївка у Харкові, вам необхідно зателефонувати за номером нашого телефону та відповісти на такі запитання:

  1. точна адреса вашого місцезнаходження або приблизні орієнтири точки, де сталася ДТП, пригода;
  2. модель автомобіля, його вага, розміри;
  3. що конкретно сталося з транспортним засобом клієнта, його загальний стан;
  4. робоче кермо - колеса обертаються;
  5. контактна інформація.

Після отримання даних відповідей та їх обробки, буде обрано найближчий спеціальний транспорт, який підходить для даної операції, який негайно буде відправлений у ваш бік.

Виклик евакуатора на Олексіївці

евакуатор на олексіївці Вам знадобиться недорогий автоевакуатор у таких випадках:

  • за необхідності термінового переміщення після ДТП або несправності;
  • перевезення машини з автосалону по Харкову, Харківській області, Україні;
  • надання спеціалізованої допомоги при незначних проблемах з машиною;
  • вилучення авто з кювету.

Вам варто викликати евакуатор на Олексіївці через доступну ціну на послуги, що надаються послуги. Завдяки наявності власного парку механізмів та обладнання плюс регулярному чергуванню автоевакуаторів по жвавих вулицях Харкова (Салтівка, Центр) нам вдається знижувати тарифи до 20% щодо середнього показника по місту.

Здійснюємо перевезення не лише легкових автомобілів та мототехніки, а й вантажних машин, автобусів, квадроциклів, баггі, човнів. У компанії працюють досвідчені кваліфіковані співробітники, здатні швидко впоратися із завданнями підвищеної складності. Автопарк спецмашин компанії складається із спецтехніки різної вантажопідйомності, яка підійде для різних типів автомобілів, мототехніки. Постійно оновлюємо парк спеціалізованої техніки та модернізуємо наявні машини, що дозволяє впроваджувати сучасні підходи під час переміщення автотранспортних засобів.

Численні позитивні відгуки є найкращим відображенням діяльності організації. Ми цінуємо хороше ставлення клієнтів, завжди ставимося уважно до кожного замовлення. Довірте перевезення автотранспорту не дармовозам з ОЛХ, а професіоналам своєї справи! Ціна від 450 гривень.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить