Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті»

евакуатор харківська область

Вам потрібно визволити автомобіль, який потрапив в аварію далеко від станції технічного обслуговування? Вашого «залізного скакуна» геть-чисто заблокували в переповненому дворі? У баку несподівано скінчився бензин, до найближчої заправки багато кілометрів шляху, а на дорозі не видно жодного з побратимів-водіїв, хто б поділився з вами рятівним паливом? Не впадайте у відчай, до вас прийде на допомогу служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» – один із найстаріших й найдосвідченіших евакуаторів Харкова!

Сьогодні дешевий евакуатор у Харкові визволить вас із лиха, що виникло – доставить ваше авто в ремонт, звільнить його із затору у дворі або вуличної пробки, привезе паливо в достатній кількості, щоб дістатися до найближчої АЗС. Досвідчені механіки на місці виконають невеликий ремонт – замінять колесо або відремонтують гальма. Плюс вони готові:

 • запустити заглухлий двигун;
 • відновити ключі або забезпечити їх відновлення;
 • прикурити, зарядити акумулятор.

Можуть виконати супутні послуги, яких періодично потребує навіть досвідчений водій.

Наші переваги

Так чим же ми виділяємося на тлі інших евакуаторів у Харкові?

 1. ми маємо великий парк спецтехніки, що дозволяє працювати без посередників й тримати ціни на доступному рівні;
 2. евакуюємо не тільки автомобілі, а й інші види транспорту, що пересувається Україною – від мопедів до позашляховиків та потужних вантажівок;
 3. у нас велика практика роботи з дорогими моделями авто, спорткарів, баггі, квадроциклів;
 4. відгуки про нас лише позитивного характеру;
 5. ми працюємо в Харкові, в його передмістях Харківської області, підвищуємо доступність якісного сервісу, зближуючи місто та село.

Ми виїжджаємо на допомогу у будь-який час, включаючи вихідні святкові дні. У буран, спеку та дощ ми вивеземо ваш автомобіль зі снігового замету, із залитою водою ями або розкислого бруду, не завдавши йому жодного пошкодження!

Вся техніка нашого парку, як показують відгуки клієнтів про нас, знаходиться в ідеальному стані, проходить запропоновані законами та техрегламентами перевірки та огляди, що дозволяють їй вирішувати завдання бездоганно за найінтенсивнішого режиму. Всі евакуатори з гідроплатформою оснащені додатковим обладнанням для здійснення надійного та дбайливого транспортування.

Виклик евакуатора цілодобово

автоевакуатор

Якщо ви потрапили в одну з перелічених вище НП, дійте за таким алгоритмом:

 • Наберіть телефон чергового оператора. Не турбуйтеся через неурочний час доби – служба Автосос 24 години доступна та завжди на лінії.
 • Опишіть ваше місцезнаходження, точне або приблизне, дотримуючись найбільш очевидних прикмет. Не бійтеся залишитися без підтримки в глушині - найближчий евакуатор у Харкові знає місто та його околиці не гірше, ніж ви – планування власної квартири!
 • Назвіть модель або вкажіть марку своєї машини (вантажівки, мотоцикла, транспортного засобу, що потребує техпідтримки).
 • Повідомте, чи працює кермо, чи працює блокування коліс. Це допоможе черговій рятувальній команді визначитися з необхідним обладнанням та розрахувати час, необхідний для перевезення.
 • Поясніть, куди доставити вашого «залізного коня». Назвіть будь-яку точку на карті Харкова області – й ми вирушимо туди без зволікань!
 • Повідомте прямі контакти, для максимальної надійності вкажіть основні та «страхувальні» (номер мобільного телефону, поясніть, чи можна зв'язатися з вами через месенджери, які є в найпростішому та недорогому телефоні).

А тепер можете заспокоїтися та відпочити, відправитися перекусити чи погрітися у придорожньому кафе, повідомити про своє місцезнаходження рідним та друзям, обнадіявши їх, що скоро приїдете неушкодженим та здоровим. Можете подивитися кіно чи матч у смартфоні, послухати улюблену музику та просто дивитися у вікно. Важливо – не задрімати та не проспати наш приїзд!

Ви не встигнете втомитися від очікування – ми приїдемо на допомогу, незважаючи на вибоїни, дорожні роботи та пробки до передмістя - Пісочин та будь-який район - Нові будинки, Індустріальний, Олексіївка, Центр, ХТЗ! Гладке шосе, автострада чи путівця, яких чимало по Україні, надійно приведуть нас прямо до мети!

З міською службою евакуації ви не опинитеся у «безвиїзному» становищі!

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить