Телефон евакуатора у Харкові

телефон евакуатора Багатьом власникам автомобілів знайомі ситуації, коли машина несподівано позбавляється можливості подальшого пересування з різних технічних причин. Звичайно, це не привід впадати у відчай, якщо у вашому гаджеті зафіксований номер телефону надійного евакуатора, до послуг якого ви вже встигли вдатися.

Компанія «Евакуатор Харків Сіті» здійснює службу евакуації у Харкові недорого, якісно та оперативно. Ми працюємо не тільки в столиці, а й по області, а спецтехніка компанії постійно чергує у всіх районах – Шевченківський, Холодногірський, Московський, Індустріальний, Олексіївка, Салтівка, Холодна гора, решта всіх.

Дуже укомплектований власний автомобільний парк з технікою, призначеною для всіх випадків життя, дає можливість при кожному окремому випадку вирішити проблему максимально ефективно. Важливо - коли виникає потреба, ми активно співпрацюємо з автоперевезень з багатьма нашими партнерами по бізнесу.

Вам необхідний дешевий евакуатор? Просто зателефонуйте, й вже за найкоротший час до 25 хвилин найближча до місця вашої проблеми спецмашина поспішить на допомогу. Звернувшись до наших послуг, ви отримаєте обслуговування на найвищому європейському рівні та будете приємно вражені цінами, які ми пропонуємо.

Міська служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» – це європейський рівень обслуговування клієнтів та лояльні ціни на послуги, які надає компанія. Бажаєте нею скористатися – просто зателефонуйте на телефон евакуатора вказаний тут.

Евакуатор тарифи

Пропоновані нами тарифи суворо фіксовані, а сам процес ціноутворення – гнучкий та прозорий.

Так, вартість подачі евакуатора Харковом становить від 400 гривень (плюс від 15 за кожен кілометр).

Якщо в переданих замовником відомостях виявиться, що є плюс додаткові технічні нюанси - заблоковано рульове колесо або наслідки аварії настільки серйозні, що застосування звичайних методів неефективні й необхідні особливі спецзасоби (гідравлічна лебідка, кран - маніпулятор, зі зсувною платформою). .), по кожному індивідуальному випадку застосовуються ціни, що повністю відповідають зазначеним у нашому прайс-листі.

Посередники або приховані платежі до схеми наших робіт не входять.

Послуги евакуатора

евакуатор харків Серед широкого спектру послуг, які надає організація, - перевезення будь-яких автомашин, вага яких не перевищує 3 тонни, джипів, баггі, мотоциклів, яхт, човнів, спорткарів, будівельної техніки, інших габаритних конструкцій.

Ми розширюємо сервіс, пропонуючи найвигідніші варіанти автоевакуації транспорту. Ще один затребуваний сьогодні сервіс – доставка машин за маршрутом порт Одеса – Харків. Це сьогодні входить до нашої діяльності, причому ми здійснюємо адресну доставку безпосередньо в день заявки.

Прийом попередніх замовлень здійснюється за цілодобовим режимом за максимально доступними в регіоні цінами.

Наша офіційна сторінка в інтернеті представлена двома мовами, тому клієнти з Харкова та прилеглих областей можуть оформити своє замовлення рідною мовою, замовникам можна залишити заявку російською мовою. Збережіть телефон у записник смартфона.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить