Перевезення спецтехніки

евакуатор харків

Значне зростання чисельності автомобілів та посилення транспортного потоку на дорогах України зробили перевезення спецтехніки за допомогою евакуаторів затребуваною послугою. Особливо це актуально в тих випадках, коли спецтехніка виходить з ладу та не може самостійно пересуватися внаслідок поломки чи потрапляння у ДТП. У цьому випадку для будівельних компаній, яким належить спецтехніка, така послуга – варіант вибору як оперативно доставити потрібні механізми та вантажі на об'єкт.

Зрив термінів може мати плачевні підсумки для будівельних компаній. Саме тому перевезення спецтехніки у Харкові це важливий захід. Довіряти потрібно виключно професійним службам евакуації, що спеціалізуються на подібних роботах.

Найбільший інтерес до подібних послуг виникає у містах із великою діловою активністю. Одним із таких українських міст є Харків, де фіксується підвищена завантаженість доріг, що ускладнює пересування спецтехніки містом та областю. У штаті нашої компанії знаходяться досвідчені водії з високою кваліфікацією, які здатні організувати транспортування спеціальної техніки за короткий проміжок часу з високою якістю за низькою ціною. Всі евакуатори, що виходять на лінію, перевіряються на можливі несправності, тому ви можете не турбуватися – Ваш вантаж буде доставлений вчасно.

Перевезення спецтехніки евакуатором

Наша міська служба евакуації Харків Сіті спеціалізується на перевезенні спецтехніки за допомогою евакуатора БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ. Співпраця з нами має низку істотних переваг:

  1. Ви можете бути впевнені, що цінний вантаж буде вчасно доставлений;
  2. Оперативна подача евакуаторів, які цілодобово ведуть чергування на жвавих міських трасах;
  3. Водії евакуатора мають великий досвід й здатні впоратися із завданнями високої складності;
  4. Можливість перевозити спецтехніку до 10 тонн;
  5. Допомога у правильному оформленні необхідних документів, які знадобляться при переміщенні спеціальної техніки;
  6. Доступні ціни. Для постійних клієнтів передбачено систему гнучкого ціноутворення.

Фахівці нашої міської служби евакуації здійснять навантаження, транспортування спецтехніки та її подальше вивантаження за налагодженою системою, що дозволяє зберегти її в цілості та безпеці та дотриматися всіх необхідних норм безпеки на дорозі.

Послуги перевезення спецтехніки

автоперевезення

Перевезення спецтехніки вагою до 10 тонн дуже затребуване сьогодні у Харкові та області. Це пов'язано з тим, що багато підприємств зацікавлені в доставці за допомогою евакуаторів обладнаного гідроплатформою будівельної технікі, конструкцій, габаритних та негабаритних вантажів. Щоб скористатися техпідтримкою та виконати перевезення спецтехніки, вам необхідно зв'язатися з нашими диспетчерами, які уточнять вартість робіт. Оплата здійснюється як у готівковій, так й безготівковій формі.

Під час спілкування з диспетчером компанії слід повідомити габарити вантажу, які потрібно транспортувати. Це дозволить нам підібрати для Вас відповідний вид техніки, який швидко та ефективно зможе перевезти спецтехніку чи інший вид вантажу.

Ми надаємо послуги з перевезення спецтехніки без посередників, оскільки ми маємо власний парк спеціалізованої техніки для перевезення. Це дозволяє утримувати наші ціни на доступному для більшості клієнтів рівні. Роботи виконуються цілодобово, тому що ми розуміємо, що в будівельній сфері рахунок йде часом на хвилини.

Наявність власного автопарку, висококваліфікований штат досвідчених водіїв та досвід виконання завдань підвищеної складності роблять наші послуги затребуваними на ринку. У тому випадку, якщо ваш вантаж не більше 10 тонн, то ми відправимо до Вас найближчий евакуатор Харків недорого , який здійснюватиме транспортування вантажу. Ціна починається від 15 гривень за 1 км та є договірною. Плюс швидке подання від 600 гривень

Численні позитивні відгуки та велика клієнтська база свідчить про те, що цілодобова міська служба евакуації успішно справляється зі своїми завданнями. Ви також можете переконатися в якості та дешевизні наших робіт з евакуації спецтехніки, зв'язавшись з нами за контактним телефоном у Харкові. Для постійних клієнтів передбачаються індивідуальні умови співпраці.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить