Евакуатор на Нових будинках

евакуатор нові будинки

Власники автомобілів не застраховані від неприємних ситуацій у дорозі. На допомогу поспішить евакуатор Нові будинки це чи інший район Харкова – спеціалізована техніка, вона перевезе постраждалу машину до будь-якої точки, вказаної клієнтом.

Спеціалізована техніка, призначена для термінового, якісного та безпечного перевезення потерпілого в дорозі транспортного засобу, обладнана підйомним механізмом. Зустрічаються два види обладнання:

 1. З краном-маніпулятором. При серйозних пошкодженнях автомобіля потрібна техніка саме з таким обладнанням. Кран-маніпулятор допоможе витягти машину з кювету або з води, якщо у автомобіля заклинило колеса. Такий виклик буде дорожчим.
 2. З лебідкою. Таке обладнання здатне обережно завантажити транспортний засіб на надійну платформу. Евакуатор обладнаний лебідкою перевезе 100% без пошкоджень. Автоевакуатор доставить й спецтехніку, яка не може пересуватися самостійно, може пошкодити дорожнє полотно.

У цьому випадку потрібні послуги служби.

Наші переваги

Міська служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» завжди готова допомогти у разі неприємної ситуації на дорозі. Ми негайно відгукуємось на заявки. Автоевакуатори цілодобово несуть чергування найжвавішими дорогами. Досвідчені фахівці швидко опрацюють кожну заявку, що надійшла. Достатньо зв'язатися з нами по телефону, й до вас одразу ж буде відправлено евакуатора до району Нових будинків.

Ми працюємо без посередників. Компанія пропонує:

 • Найнадійнішу техніку з власного автопарку;
 • Оперативну подачу на виклик;
 • правильний короткий маршрут;
 • Розрахунок точної вартості замовлення;
 • Термінове прибуття автоевакуатора.

Всі водії здатні впоратися із найскладнішою дорожньою ситуацією. Вони мають професіоналізм, відповідну кваліфікацію. Фахівці швидко евакуюють автомобіль, нададуть всю необхідну підтримку при поломці або ДТП. Організація працює цілодобово. Ввічливі диспетчери негайно дадуть відповідь на ваш дзвінок. Ваш емоційний стан буде прийнято з розумінням, вас підтримають, нададуть необхідну підтримку.

Подача евакуатора від 450 гривень, ціна за один кілометр починається від 15 гривень. Повну вартість замовлення буде повідомлено до оформлення.

На остаточну ціну впливає відстань до найближчого автоевакуатора плюс можливі пошкодження автомобіля. Враховуватимуться розміри вага ТЗ, модель та марка авто.

Надійні послуги компанії обійдуться недорого. Ваш транспортний засіб буде акуратно доставлений у вказане місце. Клієнти залишають виключно позитивні відгуки.

Виклик евакуатора на Нові будинки в Харкові

автоевакуатор Цілодобова служба має значний парк спецмашин. Устаткування дає можливість недорого швидко доставити постраждалий автомобіль до точки, вказаної власником.

Спецтехніці під силу будь-які складні випадки. За будь-якої серйозної дорожньої ситуації наша служба евакуації поспішить вам допомогти, й ваше транспортне средство перевезуть дбайливо та акуратно.

Дослідні працівники привезуть ПММ, замінять колеса, впораються з поломкою. При замовленні сьогодні водієві необхідно повідомити:

 1. місце знаходження автомобіля;
 2. ймовірні поломки;
 3. місце, куди потрібно доставити авто;
 4. модель та марку авто мото;
 5. номер телефону.

Фахівець негайно обробить заявку, після чого вам на виручку буде направлено найближчий евакуатор на Нові будинки або Олексіївка. Час очікування евакуатора – до 25 хвилин. Чи потрібні послуги служби евакуації недорого? Ми раді допомогти. Ваш дзвінок плюс наша робота дорівнюють спокою та надійності.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить