Евакуатор в Харківській області

евакуатор харківська область

Постійно зростаюча щільність руху на українських міжміських маршрутах призвела до різкого зростання кількості замовлень на евакуатор у Харківській області, й ця статистика продовжує зростати. Якщо вас раптово підвело авто або ви мимоволі потрапили в аварію, то необхідно БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ швидко викликати найближчий евакуатор Харківська область, цей район чи передмістя першої столиці тут не має значення.

Якщо Google зрозумів, що вам потрібно перемістити машину та перевів з пошуку на цю сторінку, то до вас незабаром приїде технічна допомога. Міська евакуаційна служба «Евакуатор Харків Сіті» здійснює цілодобове чергування на автошляхах області, у приміській зоні та всі райони Харкова.

Професійно організована робота компанії та власний різноманітний автопарк дають нам можливість надавати цілодобовий евакуатор послуги в Харківській області (Автосос), по всіх її магістралях з оперативною подачею спецавтомобілів клієнту за викликом у будь-який час доби. Професійне обслуговування плюс договірні ціни та тарифи гарантують клієнтам, й це підтверджують їхні відгуки, якісне та недороге обслуговування автоперевезень.

Послуги евакуатора

Без прихованих платежів та посередників пропонуємо сьогодні такі послуги автоевакуатора по Харківській області та по всій території України:

  1. екстрена автоевакуація машини з траси;
  2. планове переміщення авто з місця стоянки на сто;
  3. доставка машин з Одеси;
  4. перевезення спецтехніки та мінітехніки;
  5. буксирування причепів;
  6. доставка човнів, квадроциклів, катерів, трайків, спорткарів.

На замовлення виконаємо й інші складніші роботи та запропонуємо евакуатор у Харківській області недорого та швидко. При попередньому виклику автоевакуатора його подача виконується точно на вказаний клієнтом час та адресу.

Скільки коштує

Головна відмінність нашої цінової політики від тієї, що пропонують приватники з ОЛХ, це її договірна основа та повна відсутність жорсткого тарифу за 1 км. Усі ціни розраховуються індивідуально та враховують технічні особливості та складності виконання роботи. Після Вашого дзвінка на цілодобовий телефон евакуатора Автосос 24 оператор вислухавши клієнта протягом 20 - 30 секунд, назве повну вартість замовнику.

автовоз

У середньому при евакуації легкового автомобіля по області тариф за 1 км від 18 гривень, а подача залежить від відстані до точки навантаження від найближчого евакуатора та в середньому ціна становить 700 – 800 гривень. При перевезенні спецтехніки прайс буде трохи інший. Уточнюйте його у диспетчера.

Замовити послуги евакуатора

Якщо ремонт та усунення поломки авто на місці неможливо, то скористайтеся телефоном та замовте евакуатор у Харківській області чи містах Мерефа, Чугуїв, Пісочин та дешевий евакуатор з гідроплатформою одразу буде направлено на вказане місцезнаходження. У нічний час й при великій відстані від стоянки може бути потрібна передоплата через онлайн банкінг.

РЕКОМЕНДУЄМО - щоб до Вас не приїхала Газель із втомленим та брудним салоном, під керуванням неадекватного, іноді навіть трохи тверезого водія замовляйте цілодобовий евакуатор Харківська область це або Харків тільки у перевірених автоперевізників, які мають власний парк машин та позитивні відгуки клієнтів у мережі.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить