Евакуатор Салтівка

евакуатор салтівка

Наша компанія працює в цілодобовому режимі та будь-якої миті готова прийти на допомогу в будь-який район Харкова. Ми є гарантом своєчасного транспортування автомобіля, мотоцикла, вантажного авто та іншого габаритного транспортного засобу, незалежно від того, в якому районі міста ви знаходитесь.

На даний момент автопарк нашої компанії оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє нам проводити транспортування будь-якої машини до 10 тонн з різним ступенем поломки. Найближчий евакуатор Салтівка регулярно проводить техобслуговування обладнання та працює тільки зі справними засобами.

У разі, якщо ви стали заручником транспортної ситуації та знаходитесь у пошуках дешевого автоевакуатора, автовоза наша організація з легкістю вирішить ваше питання, адже в автопарку налічується великий штат спецтехніки з платформами різної потужності та характеристиками. За умови відсутності пробок максимальний час подачі евакуатора сягає 25 хвилин.

Евакуатор Салтівка Харків

Сьогодні Харків це один із найгустонаселеніших пунктів країни, що налічує чисельну кількість дорожніх магістралей, що пов'язують між собою більшість районів. Тому ризики виникнення позаштатних дорожніх ситуацій досить великі й буквально кожен водій прагне дізнатися, де знаходиться найближчий пункт автодопомоги, який за найкоротший термін надасть необхідне автоперевезення ТЗ. Як показує практиці, на дорозі найчастіше ламаються машини з автоматичною коробкою передач, що унеможливлюють буксирування. Якщо ви стали заручником подібної проблеми, наш автопарк легко вирішить вашу проблему.

Продзвонивши контактними телефонами і зв'язавшись з нашим оператором, ви отримуєте можливість грамотного навантаження машини із застосуванням сучасних автонавантажувачів - вони здатні не тільки перемістити «постраждалого», але й витягнути його з кювету плюс доставити в кінцеву точку призначення, навіть якщо машина має несправність кермового керування.

Цілодобові послуги евакуатора недорого

Технічний парк підприємства регулярно курсує містом, що сьогодні дозволяє приїхати на виклик швидко. Якщо ви заздалегідь запланували транспортування авто, що вийшло з ладу, можете скористатися послугою замовлення автоевакуатора попередньо, обговоривши точний час дату з оператором.

Згідно зі статичними даними половина автомобілів, що вимагають сторонньої підтримки, опинилися у скрутній ситуації внаслідок несправностей авто та ДТП. Тому оператори міської служби евакуації евакуатор Харків Сіті функціонують за цілодобового режиму, щоб своєчасно надати потрібну техпідтримку та направити недорогий евакуатор Салтівка у потрібний район масиву. Ми працюємо тільки з власним автопарком, без залучення посередників, тому всі роботи виконуємо швидко та на найвищому рівні. Вартість від 700 гривень, ціна за 1 кілометр від 17 грн.

Як викликати евакуатор

Для того, щоб наш дешевий евакуатор надав необхідну допомогу, необхідно діяти за такою схемою:

автовоз
  1. Попередньо подбайте про наявність наших контактних телефонів;
  2. З'ясуйте, які документи є на авто та дані про його власника;
  3. Зв'яжіться з диспетчером, надавши йому якомога більше інформації про технічний стан МС, можливу причину поломки, місцезнаходження та кінцевий пункт транспортування;
  4. Наберіться терпіння - чекайте на евакуатор Салтівка Північна, Стара - він прибуде в зону поломки протягом 25 хвилин. Під час очікування контактний телефон евакуатора має бути в зоні доступності, адже будь-якої миті може зателефонувати оператор для узгодження можливих деталей події.

Використовуючи ці нескладні правила, ви гарантовано отримаєте необхідну кваліфіковану допомогу у своєчасному порядку. Якщо раптом ви не володієте повною інформацією про причину поломки та хотіли б відновити авто для подальшого проходження по заданому маршруту, вам буде запропоновано функцію виклику ремонтної бригади, яка сприятиме вирішенню проблеми без усунення основного шляху.

У разі складної ситуації буде запропоновано допомогу із застосуванням спецтехніки - автовоз, кран маніпулятор або зсувну платформу, які здатні зробити навантаження плюс перевезення важкого транспорту. Ми надаємо всі види транспортних послуг й виконуємо свою роботу на європейському рівні, адже в штаті компанії працюють професіонали високого рівня. . Замовляйте евакуатор Салтівка Холодна гора ХТЗ та інші масиви міста, швидка подача без посередників.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить