Послуги евакуатора в Харкові

послуги евакуатора Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» веде свою успішну діяльність в сфері надання професійних послуг з переміщення автотранспортних засобів за привабливою вартістю.

У тому випадку, якщо ваш автомобіль потрапив в ДТП або зупинився на дорозі через поломку, то вам негайно знадобляться послуги евакуатора. Наші підготовлені спецмашини постійно курсують харківськими вулицями, тому оперативна подача до 25 хвилин з моменту отримання заявки.

У подібних ситуаціях час складає ключовий фактор - сьогодні така швидка подача евакуатора може стати вирішальною ланкою в безпеці вас й вашого авто.

Ми ведемо роботу по наступних районах Харкова:

 • Шевченківський;
 • Київський;
 • Холодногорский;
 • Московський;
 • Олексіївка;
 • Індустріальний;
 • Нові Будинки;
 • Салтівка;
 • Холодна гора.

Цілодобова служба евакуації

Організація працює завжди й без вихідних днів - дзвінок гарантовано забезпечить оперативне прибуття спецтехніки для перевезення вашого автотранспортного засобу. Вам необхідно буде викликати евакуатор при наступних випадках:

 1. Термінове перевезення при ДТП або виході з ладу окремих елементів авто;
 2. Переміщення машини з салону автомобільного магазина до власника по Харкову, Харківської області;
 3. Надання технічної допомоги;
 4. Витягування машини з кювету, піску, болота;
 5. Розблокування дверей, запуск двигуна, підзарядка акумулятора.

У нас є власний великий автопарк, що відрізняються своєю вантажопідйомністю та оснащеністю. Вся техніка знаходиться у власності, ми працюємо без посередників й завжди ретельно перевіряємо тих. стан техніки перед виїздом. Диспетчери підберуть для вас найближчий евакуатор, який буде оптимальним для транспортування особового транспортного засобу.

Ми працюємо по Харкову й області цілодобово без святкових днів.

Як викликати

Якщо вам необхідний дешевий, але надійний евакуатор Харків, то міська служба автоевакуації є найкращим варіантом. Оперативність та взаємовигідне співробітництво є основними принципами нашої роботи. Для виклику евакуатора вам буде потрібно зателефонувати диспетчеру - повідомити наступну інформацію:

 1. Точна адреса або приблизне місцезнаходження;
 2. Модель або марка ТС;
 3. Загальний стан машини точний характер несправностей;
 4. Функціонує чи рульове керування, чи є блокування коліс;
 5. Кінцева точка призначення;
 6. Контактна інформація.

евакуатор На основі представленої інформації буде підібраний автоевакуатор відповідного типу, який буде направлений на вашу адресу. Коштувати це буде недорого.

Скільки коштує виклик та подача

Розцінки на послуги автоперевезення приємно здивують в настільки непростій ситуації: від 450 гривень плюс від 12 грн за км.

Але що не менш важливо, так це професіоналізм водіїв евакуаторів, що володіють солідним досвідом виконання навіть важких завдань з переміщення ТЗ.

Якщо ви потрапите під неприємну ситуацію на дорозі, то можете бути впевнені - ми прийдемо на допомогу максимально швидко!

Всі райони міста Харкова знаходяться в зоні нашої роботи, оперативно прибуваємо на виклик, надати послуги евакуатора й дбайливо транспортувати ваш автотранспортний засіб в кінцевий пункт призначення.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить