Евакуатор Хтз Харків

евакуатор хтз

Несподівано закульгав Ваш улюблений сталевий кінь та терміново БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ необхідний евакуатор на Хтз у Харкові? Міська служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» цілодобово готова надати технічну допомогу на автомагістралях першої столиці за низькими цінами та швидкою подачею спецмашини замовнику.

Організація працює в цілодобовому режимі й має власний автопарк спеціально підготовлених автовозів, що чергують на проблемних перехрестях району ХТЗ (Індустріальний) та інших масивах мегаполісу. Наш евакуатор Хтз завжди поруч із Вами що гарантує швидку, від 10 до 25 хвилин подачу спецтранспорту клієнту та низькі тарифи.

Де б не сталася у Вас поломка автомобіля в місті набирайте телефон евакуатора й після короткої розмови з черговим оператором негайно направимо недорогий найближчий евакуатор a> що знаходиться поряд з Вами. Такий алгоритм роботи знижує час очікування та вартість переміщення авто до точки ремонту або паркування.

Недорогі послуги евакуації

Всім своїм клієнтам служба евакуації сьогодні пропонує такі послуги:

  1. оперативна евакуація з місця поломки або дтп;
  2. перевезення мінітехніки будівельної, сільськогосподарської;
  3. транспортування катерів, спорткарів, човнів, баггі, трайків.

Всі роботи виконуємо з європейською якістю сервісу, швидко, за адекватними цінами. Наші водії пунктуальні, ввічливі та ніколи не вимагають додаткових оплат за надані послуги на відміну від численних конкурентів з ОЛХ, що працюють під "чорним прапором" нібито за низькими цінами але з купою прихованих платежів. Не дайте себе обдурити - замовляйте автоперевезення тільки у професіоналів машин, що мають парк, й позитивні відгуки в інтернеті.

Скільки коштує евакуатор

Вартість подачі містом від 700 гривень, оплата за 1 км від 17 грн за умови відсутності додаткових технічних проблем, що перешкоджають швидкому завантаженню автомобіля на платформу автоевакуатора. Такими проблемами будуть:

  • відсутність одного або більше коліс;
  • знаходження машини в кюветі або на даху;
  • блокування рульового або кпп та деякі інші нюанси технічного плану.

Наведені вище нюанси не будуть перешкодою для навантаження - вони трохи ускладнюють та уповільнюють її процес й тому прямо впливають на ціни.

Виклик евакуатора

Якщо ви визначилися з вибором та вирішили замовити евакуатор Хтз у нас, то при дзвінку оператору обов'язково вкажіть такі дані:

автосос на хтз
  1. марку або модель ТЗ;
  2. несправності або дефекти після дтп;
  3. точки навантаження та розвантаження;
  4. наявність чинних документів на авто.

Останній пункт дуже важливий – без оригіналу техпаспорту евакуація не буде виконуватися. Це пряме порушення Закону, а ми працюємо лише у правовому полі та надаємо евакуатор у Харкові тільки після перевірки документів.

Не треба шукати дармовозів на ОЛХ, не ризикуйте своїм автомобілем. ТЕЛЕФОНУЙТЕ - замовляйте Автосос евакуатор Хтз у Харкові у нас як у компанії, що офіційно діє, й ми оперативно перевеземо авто в зазначену точку недорого з дотриманням усіх норм та правил транспортування.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить