Евакуатор Мерефа недорого

евакуатор мерефа

Погана якість дорожнього покриття та напружений трафік привели сьогодні до того, що евакуатор Мерефа щодня шукають десятки автовласників, щоб замовити переміщення автомобіля несправного або аварійного до місця його ремонту або в гараж. Міська служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» готова цілодобово підтримати Вас та надати професійну техдопомогу на дорозі.

Ми працюємо цілодобово БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ по всіх районах міста, району та автомагістралях Харківської області. Гарантуємо швидку, недорогу автоевакуацію з дотриманням усіх технічних норм з автоперевезень та правил техніки безпеки.

Низькі тарифи на подачу та оптимальна ціна за 1 км перевезення головні наші переваги перед приватними пропозиціями з сайтів ОЛХ та Пром.

Професійні водії евакуаторів акуратно завантажать Вашу машину на майданчик спецмашини та швидко доставлять на вказану адресу без жодних додаткових пошкоджень. Весь наш автопарк укомплектований усім необхідним додатковим обладнанням (візки, лебідки, стропи тощо) для вирішення найскладніших технічних проблем під час евакуації автомобілів з будь-якими специфічними пошкодженнями та несправностями.

Послуги евакуатора в Мерефі

Усім водіям та автовласникам пропонуємо такі послуги евакуатора у Мерефі та районі:

  1. евакуація аварійного або несправного авто;
  2. доставка нових авто з автосалонів;
  3. доставка машин з Одеси та Європи;
  4. перевезення мінітехніки;
  5. переміщення мафів, кіосків, гаражів.

Додатково, за попередньою домовленістю перевозимо човни, яхти, сільськогосподарську та будівельну спецтехніку та інші габаритні вантажі. Всі послуги евакуатора Мерефа - автосос або приміські траси виконуємо швидко та недорого в будь-який час доби.

Скільки коштує евакуатор у Мерефі

автоевакуатор

Стартовий тариф на подачу евакуатора клієнту розпочинається сьогодні із 700 гривень. Плюс оплата за кожний кілометр переміщення автомобіля чи механізмів від 17 грн. за 1 км під вантажем. Якщо при завантаженні та вивантаженні присутні технічні нюанси, що ускладнюють їх процес (немає колеса, авто на даху, блокування кпп.), то рішення цих завдань оплачується окремо й про це Вас обов'язково попередить наш оператор.

При дзвінку на телефон евакуатора в Мерефі оператор обов'язково уточнить усі нюанси виконання евакуації та після всіх погоджень маршруту та вартості відразу відправить найближчий евакуатор для транспортування машини.

Як викликати евакуатор

Для цього достатньо зателефонувати диспетчеру компанії, який розрахує вартість перевезення та після Вашої згоди з прайсом та термінами виконання роботи відправить дешевий евакуатор у Харкові або Мерефі на зазначені координати. На скільки швидко приїде автовоз й звідки стартуватиме наш спецтранспорт залежить від розташування клієнта. Містом термін прибуття техдопомоги від 10 до 15 хвилин з урахуванням трафіку. На приміських трасах подача автоевакуатора може тривати трохи більше часу.

Бережіть свій час і гроші. Не шукайте типу дешевих лівих перевізників на ОЛХ, а замовляйте дешевий евакуатор Мерефа або автосос 24/7 у передмісті у професіоналів.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить