Мотоевакуатор у Харкові

мотоевакуатор

У місті щорічно збільшується кількість власників мотоциклів й з цієї простої причини зростає попит на мотоевакуатор у Харкові, оскільки сучасний мотоцикл з технічної точки зору це складний механізм, який іноді може зламатися. Та й від того, щоб стати мимовільним учасником дтп у нас ніхто не застрахований.

Міська служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ працює на вулицях міста в цілодобовому режимі, за низькими цінами та пропонує недорогі послуги мотоевакуатора всім кому потрібна технічна допомога на дорозі або перевезення сталевого коня до необхідного розташування.

Якщо Ви тільки стали щасливим власником сталевого двоколісного коня або Ви байкер з багаторічним стажем - рекомендуємо записати наш телефон мотоевакуатора про всяк випадок. Дорога сповнена несподіванок, необхідно до них бути готовим.

Послуги мотоевакуатора

Перевезення авто та мото транспорту це основний напрямок цілодобової роботи нашої організації. Мотовласникам сьогодні ми пропонуємо:

  1. евакуація мотоцикла за дтп;
  2. доставка нового мотоцикла із салону на адресу власника;
  3. перевезення мотоциклів, трайків, квадроциклів до місця змагань;
  4. доставка мототранспорту з Одеси до Харкова.

Цей список позначає лише основні напрямки, всі послуги мотоевакуатора в Харкові, що надаються службою, Вам назве диспетчер організації.

Скільки коштує мотоевакуатор

Вартість подачі, завантаження та вивантаження стартує з 500 гривень. Плюс від 14 грн за 1 км. по місту. На виклики по області та доставку мотоцикла з Одеси до Харкова діють договірні індивідуальні тарифи. На перевезення кількох одиниць мототехніки надаємо знижки.

автосос

Додатково на вартість можуть вплинути такі фактори:

  • складність навантаження та розвантаження;
  • відстань транспортування;
  • терміновість замовлення;
  • наявність пасажирів.

Час доби та район міста значення не мають, відгуки клієнтів це підтверджують. Окремо звернемо Вашу увагу на обов'язкову наявність техпаспорту на мотоцикл. Без нього переміщати транспортний засіб ми не будемо. Це протизаконно.

Виклик мотоевакуатора в Харкові

Швидко оформити виклик мотоевакуатора в Харкові та області власник сталевого коня може за телефоном, вказаним нижче на сайті. Для цього необхідно відповісти на уточнюючі питання оператора та після погодження ціни диспетчер негайно відправить до Вас найближчий мотоевакуатор із набором додаткового обладнання для безпечного перевезення мотоцикла.

Подача містом в середньому від 10 до 25 хвилин. На обласних трасах цей час буде трохи більшим. Ми не залишимо Вас наодинці з проблемою, що виникла. ТЕЛЕФОНУЙТЕ - обов'язково допоможемо, надішлемо дешевий евакуатор та перевеземо куди треба.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить