Евакуатор з гідроплатформою

евакуатор

Служби порятунку авто використовують різні транспортні засоби евакуації в Харкові, серед яких особлива перевага надається евакуатору з гідравлічною платформою (зсувом). Головна особливість цього транспорту, якою за фактом пояснюється така широка популярність – легкість вантажного процесу, що дозволяє в найкоротший термін транспортувати автомобіль зі складних ситуацій. Принцип процесу - як працює дешевий евакуатор з гідравлічною платформою (з'їзний), досить простий: за допомогою спеціальної лебідки машина занурюється на платформу, яка згодом разом із постраждалим піднімається за допомогою шасі. Саме тому цей вид евакуатора вважається найкращим, адже тут не доводиться застосовувати допоміжну техніку, а можливості рятувального транспорту дозволять витягти авто із дуже складними ушкодженнями.

При необхідності завантаження автомобіля з великою вагою, на гідравлічну платформу евакуатора можна додатково встановити кран-навантажувач, він розширює функціональні можливості рятувального засобу. Таке рішення вимагає особливої ​​потужності, тому що як перевезені машини можуть бути будь-які ТС мікроавтобуси. 100% перевага гідроплатформи – це універсальність – він допускає автоевакуацію ТЗ з різними ступенями пошкоджень. Як відомо, стандартні евакуатори вимагають додаткового обладнання в особливо важких випадках при частковому або повному завантаженні. У такому разі гідравлічна система виключає подібну необхідність через свою універсальність.

Часто серед служб порятунку Харкова зустрічаються дворівневі види навантажувачів, оснащені гідравлічною платформою. Це дуже зручна конструкція, що дозволяє підняти плюс перевезти кілька машин одночасно. Під час роботи відбувається підняття першого авто, після чого зсувна платформа піднімає наступне.

Скільки коштує

Для того, щоб несподівана ситуація не застала вас зненацька посеред дороги в Харкові, пропонуємо свої послуги, що завжди виконуються на найвищому рівні та в короткий термін. До вашої уваги підтримка кваліфікованих фахівців, які мають багаторічний досвід у цій сфері автоперевезень.

Вартість наших послуг прораховується індивідуально у кожному замовленні. Виклик евакуатора з гідроплатформою складе від 450 гривень плюс додатково від 17 гривень кожен кілометр у Харкові.

Незважаючи на складність пошкоджень ТЗ та стан автомобіля підтримаємо у будь-який час доби. У зоні обслуговування організації усі міста Харківської області та прилеглі райони. Почитавши відгуки, ви зможете зрозуміти, наскільки грамотно ми підходимо до своїх завдань. Зателефонувавши по нашій компанії, ви зможете отримати кваліфіковану відповідь оператора, який прорахує точну вартість послуг залежно від конкретного розташування.

Ми пропонуємо дешеві ціни плюс швидку техдопомогу в Харкові, передмісті, області - 100% працюємо без посередників та маємо власний автопарк.

Виклик евакуатора з гідроплатформою

Якщо ви опинилися у складній дорожній ситуації та вам необхідно недорого викликати евакуатор, організація надасть вам таку можливість. Цілодобова міська служба евакуації стане найкращим вибором, адже ми працюємо злагоджено, оперативно якісно. Сьогодні, щоб ми змогли направити на адресу вашої події відповідний вид евакуатора зі зсувною платформою, зателефонувавши цілодобовому оператору, ви повинні надати таку інформацію:

завантаження на евакуатор
  1. зразкове розташування або gps, найближча точна адреса;
  2. марка та модель вашого транспортного засобу;
  3. стан потерпілого авто та ймовірні причини його поломки;
  4. чи доступне рульове керування та чи встановлено блокування коліс;
  5. кінцевий пункт призначення;
  6. контактні дані.

Узгодивши всю необхідну інформацію з нашим оператором, вам у терміновому порядку буде надіслано відповідний евакуатор у Харкові з оперативною підтримкою.

Дорога – це завжди небезпека, неймовірні ризики. Вирушаючи у далекі рейси чи подорожі необхідно попередньо пройти грамотний огляд транспортного засобу щодо справного технічного стану. Ну а якщо раптом улюблене авто ненароком підвело в дорозі, зневірятися не варто, тому що низькі ціни й послуги нашої компанії цілодобово вам на допомогу.

ЗАМОВИТЬ найближчий евакуатор із гідравлічною зсувною платформою у професіоналів.

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить