Евакуатор Пісочин

евакуатор у пісочині

Якщо ви – харків'янин чи часто буваєте у справах у цьому жвавому промисловому центрі, який іменувався майже сто років тому столицею України, ви чудово знаєте, що Пісочин – передмістя Харкова. Він кілька років тому став повноцінною частиною великого міста. Поруч знаходиться залізнична станція та жваві автотраси, де рух ніколи не припиняється. Тут працюють промислові підприємства, неподалік знаходяться храми, куди стікаються у дні великих свят тисячі парафіян. Не дивно, що щодня у Пісочині інтенсивний рух. Городяни їдуть міським автобусом, а хто власною машиною. Але що робити, якщо ваш автомобіль щільно застряг в одній із дорожніх пробок й схоже, що він пробуде там довги години?

Ви зав'язали в кюветі, піску, бруді, потрапили в кювет та не розумієте, як звідти вибратися? Ніхто з автомобілістів не наважується прийти вам на допомогу? Не впадайте у відчай й не побоюйтеся, що ви застрягнете тут на віки. Вас виручить викликаний мобільним телефоном найближчий евакуатор Пісочин недорого. Він працює у цілодобовому графіку без вихідних й не змусить чекати у святкові дні, коли місто та вся Україна відпочивають та веселяться, забувши про буденні турботи. Наш автовоз миттю доставить вас додому, до офісу чи найближчої станції техобслуговування!

Оперативні послуги евакуатора

Завдяки власному автопарку, що знаходиться в ідеальному технічному стані, та можливості працювати без посередників наша служба евакуації впорається з транспортуванням автомобіля будь-яких габаритів – від малолітражки, в якій розміщуються лише водій, один-два пасажири та невеликий за об'ємом багаж, до повноважного седана або мікроавтобуса. Ми співпрацюємо як з фізичними, так і з юридичними особами, виконуючи евакуацію не тільки особистого або вантажного транспорту, а й спецтехніки вагою до 10 тонн завдяки гідроплатформі, що є в нашому розпорядженні.

За техпідтримкою звертаються й перевізники, які повною мірою відчули справедливість народної мудрості: «Час – гроші». Плюс будівельні компанії, для яких зволікання у роботі означає сплату неустойки чи розрив вигідного контракту. Та шляховики, що ремонтують та прокладають магістралі, що ведуть до Харкова та назад. Послуги евакуатора Пісочин допомагають їм виконувати свої ділові обов'язки - якщо транспортні засоби, що належать або орендовані ними, потрапили в затор або в ДТП, такі часті на жвавих автомагістралях Харківської області.

Слідкуйте за їх гарним прикладом й не побоюйтеся, що ви звернетеся до нас за допомогою в неврочну годину. Наші диспетчери на прийомі вдень та вночі, приймаючи телефонні дзвінки від усіх автомобілістів, які потрапили в халепу, та викликаючи до них термінову допомогу. Завдяки нашим водіям ви ніколи не залишитеся без підтримки та вночі!

Вартість тарифу – ціна за 1 км

Завдяки представленому на сайті нашої компанії онлайн-калькулятору, як показують відгуки, ви зможете легко заздалегідь розрахувати суму наших послуг. І переконатись, що наші розцінки від 14 грн за 1 км плюс подача від 700 гривень – одні з найдемократичніших та найпрозоріших у першій столиці. Вартість послуг евакуатора, готового до виїзду до Пісочину та будь-якого передмістя Харкова, залежить від наступних факторів:

  1. тип машини, що потрапила в біду;
  2. початковий та кінцевий пункт евакуації;
  3. наявність та специфіка пошкоджень;
  4. окремо оплачуватиметься додатковий сервіс. Наприклад, розблокування коліс, або термінова заміна проколотої шини, підвезення бензину, що раптово закінчився, необхідної вам чистоти і т.д.

Маючи на руках ці відомості та знаючи величину тарифу за 1 км, ви підрахуєте, скільки вам доведеться заплатити, хоча остаточну ціну назве наш оператор.

Зверніть увагу – ми працюємо за фіксованими розцінками. Намагаємося утримувати демократичні тарифи на евакуатор у Харкові та примісцевій зоні, що не залежать від часу доби та від близькості вихідних та святкових заходів. Жодних націнок, прихованих платежів та інших «сюрпризів» – все зрозуміло, продумано та доступно.

Викликати евакуатор у Пісочин

автоевакуатор

Хочете недорого викликати дешевий евакуатор Пісочин, вам потрібно набрати телефон Автосос нашого оператора. Наш номер має бути у водія у доступному місці, щоб оперативно сказати оператору інформацію:

  • Ваше точне місцезнаходження, яке нескладно обчислити за GPS-навігатором. Навіть якщо ви застрягли вдалині від населених пунктів й дорожніх покажчиків або почуваєтеся ніби зазнали аварії посеред безкрайнього моря;
  • марку вашої машини, її номери, що дозволяють миттю розпізнати її та вирішити, яка техніка необхідна;
  • кінцевий пункт призначення, будь то саме місто або його околиці;
  • суть пошкоджень, якщо такі є.

Назвавши ці відомості, ви можете спокійно відпочити, послухати улюблену музику або перекусити, зв'язатися з близькими, колегами чи друзями. Найближчий із вільних автоевакуаторів Пісочин прибуде до вас, минаючи дорожні пробки та інші перешкоди. Автосос оперативно визволить вас із біди, не змушуючи нудитися в тривалому очікуванні!

ІНФОРМАЦІЯ

Служба евакуації «Евакуатор Харків Сіті» пропонує найближчий дешевий евакуатор цілодобово.

Подача автоевакуатора від 10 до 25 хвилин. Низькі ціни. Досвідчений персонал персонал.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ДОПОМОЖЕМО

НАШІ КООРДИНАТИ

Евакуатор Харків Сіті
Квітки Основ'яненкО будинок 3
61003 Харків, Україна
Телефон:+38 068 100 44 55
Наші координати
49.990932 N 36.231407 E
Евакуатор Харків Сіті. Харків
Позвонить